Free Google Books Downloader

Free Google Books Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,467
  • DOSYA BOYUTU 3.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iWesoft

Google Kitaplar'da yer alan kitapları kolayca bilgisayarınıza PDF olarak indirmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Free Google Books Downloader programı, Google Books'ta yer alan kitaplarınızı bilgisayarınıza en hızlı yoldan indirebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve böylece kitaplarınızı yedekleyebiliyor ve her zaman yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

Programın arayüzü kolayca alışabileceğiniz bir şekilde hazırlanmış ve yeni başlayan kullanıcılar bile zorlanmayacaklardır. Tek yapmanız gereken kitabın adresini almak ve daha sonra programa yapıştırmak. İndirmeye başlamadan önce çıktının kaydedileceği dizini seçebilir ve ardından PDF formatında kaydedebilirsiniz.

İndirme tamamlandıktan sonra indirilen kitabı açabileceğiniz butonlar da programda mevcut. Ayrıca Google Books'ta dolaşırken, kitabı indirmek için internet adresini kopyaladığınızda, link otomatik olarak program tarafından tanınıyor ve böylece yeniden yapıştırmanıza gerek kalmadan hemen indirmeye başlayabiliyorsunuz.

Maalesef çoklu dosya indirmeye olanak tanımaması nedeniyle teker teker kitaplarınızı indirmeniz gerekmesi ise programın negatif yanlarından bir tanesi. Fakat hızlı yapısı ve sorunsuzca indirme işlemlerini tamamlaması nedeniyle bu eksikliğinin telafi edildiğini düşünüyorum.

Arkaplanda çalışmasına devam ederken bilgisayarda herhangi bir yavaşlığa ya da takılmaya sebep olmayan Free Google Books Downloader aynı zamanda PDF'nin yanında resim dosyaları olarak da kitaplarınızın indirilmesine olanak tanıyor.