Free Image to PDF Converter

Free Image to PDF Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 333
  • DOSYA BOYUTU 3.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free PDF Solutions

Free Image to PDF Converter, resim dosyalarınızı PDF formatına dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Free Image to PDF Converter, bilgisayarınız üzerinde yer alan resim dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde PDF formatına dönüştürebilmeniz için geliştirilen ücretsiz bir yardımcı programdır.

Kullanıcı arayüzü oldukça sade ve temiz olan program yardımıyla isterseniz tek tek veya isterseniz toplu olarak resimlerinizi PDF formatına dönüştürebilirsiniz. Hatta doğrudan bir klasör içerisinde yer alan tüm resimleri PDF formatına dönüştürebilirsiniz.

PNG, BMP, GIF, JPG ve daha birçok popüler resim dosyası formatını destekleyen program, birden çok resmini tek bir PDF dökümanı üzerinde saklamak veya arkadaşına göndermek isteyen kullanıcılar için oldukça ideal bir yazılımdır.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken dönüştürülen PDF dosyasının kaydedileceği klasörü belirlemek ve ardından dönüştürmek istediğiniz tek bir resmi, birden çok resmi veya klasörü belirleyerek dönüştürme işlemine başlamaktır.

Sonuç olarak resimlerinizi PDF formatına dönüştürmek için kullanabileceğiniz oldukça başarılı bir program olan Free Image to PDF Converter'ı denemenizi öneririm.