Free MP3 Splitter

Free MP3 Splitter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,749
  • DOSYA BOYUTU 18.66 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ConvertAudioFree.com

Free MP3 Splitter, mp3 dosyalarının istediğiniz bölümlerini kesebileceğiniz ücretsiz bir ses kesme programıdır.

Free MP3 Splitter, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan mp3 uzantılı ses dosyalarının istedikleri bölümlerini kesmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir mp3 kesme programıdır. Herhangi bir karmaşık ayar veya konfigürasyon gerektirmeyen program ile yapmanız gereken tek şey mp3 uzantılı ses dosyaları üzerinde kesmek istediğiniz bölümün başlangıç ve bitiş noktalarını işaretlemektir.

Oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan programın kullanımı oldukça basittir. Her ne kadar Free Mp3 Splitter sürükle bırak desteğien sahip olmasa da program içerisinde yer alan dosya yöneticisi sayesinde kesmek istediğiniz mp3 dosyalarını program içerisine rahatlıkla atabilirsiniz.

Bu noktada programın dezavantajı, birden fazla ses dosyası üzerinde aynı anda düzenleme işlemi yapamayacak olmanızdır ve kesmek istediğiniz mp3 dosyalarını tek tek düzenlemeniz gerekmektedir.

Aynı zamanda mp3 dosyalarının kesmiş olduğunuz bölümlerinin hangi klasörler üzerine kaydedilebileceğiniz seçebilir ve isterseniz mp3 dosyalarının kestiğiniz bölümlerini program içerisinde yer alan entegre medya oynatıcı yardımıyla dinleyebilirsiniz.

Testlerim sırasında herhangi bir hata, donma veya takılmayla karşılaşmadığım program, sistem kaynaklarını zorlamadan çalışmaktadır ve dönüştürme işlemleri sonrasında ses kalitesini neredeyse orijinaline yakın şekilde korumaktadır.

MP3 uzantılı ses dosyalarınızı birden fazla parçaya ayırmak için oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir program olan Free MP3 Splitter'ı tüm kullanıcılarımıza öneririm.