Free Red-eye Reduction Tool

Free Red-eye Reduction Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21,115
  • DOSYA BOYUTU 2.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LifeSniffer

Fotoğraflarınızda kırmızı gözlerle çıktığınız için şikayet ediyorsanız bu kırmızı göz düzeltme programını kullanmayı unutmayın.

Free Red-eye Reduction Tool programı fotoğraflarınızda sık sık kırmızı gözlerle çıkıyorsanız kullanmanız gereken programlar arasında yer alıyor. Işık oyunlarından ve gözümüzün yapısından kaynaklanan bu istenmeyen durum yüzünden maalesef en güzel anılarda kırmızı gözlerle belirmek oldukça moral bozucu olabiliyor.

Program kırmızı renk almış olan gözlerinizin yeniden eski rengine getirilmesine yardımcı oluyor. Dijital fotoğraflarınız üzerinde uygulayacağınız kırmızı göz temizleme işlemi net ve kaliteli bir şekilde tamamlanıyor. Tek yapmanız gereken programın arayüzünde fotoğrafı açmak ve fareniz ile kırmızı gözün olduğu bölgeyi tıklamak. Herhangi bir bölge seçmenize gerek yok ve gözün nerelerinin kırmızı olduğunu program ile otomatik belirleyebiliyorsunuz.

Daha sonra kırmızı bölgeyi kendi kendine ortadan kaldıran program bunu sahip olduğu akıllı kırmızı göz tespit algoritması ile başarıyor ve fotoğrafınızın diğer bölümlerinde herhangi bir sorun çıkmasına engel oluyor. Kolay kullanımı, ücretsiz olması ve temiz arayüzü nedeniyle bu sorundan muzdaripseniz kaçırmamanızı öneriyorum.