Free Word to PDF

Free Word to PDF

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,300
  • DOSYA BOYUTU 5.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free PDF Solutions

Free Word to PDF, bilgisayar kullanıcılarının Word metin dosyalarını PDF formatına dönüştürebilecekleri ücretsiz bir programdır.

Free Word to PDF, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan Word dökümanlarını PDF formatına dönüştürmelerine olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Oldukça sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken şey dönüştürmek istediğiniz Word dökümanlarını program içerisine atmak ve ardından dönüştürülen dosyaların kaydedileceği klasörü seçerek "Start" butonu yardımıyla dönüştürme işlemine başlamaktır.

Aynı anda birden çok Word dosyasını dönüştürmenize de olanak sağlayan programın kullanımı gerçekten çok kolaydır ve genel hatlarıyla program çok kullanışlıdır.

Çalışmakta olduğunuz Word dökümanlarını PDF formatına dönüştürerek paylaşmak veya saklamak istiyorsanız, kullanabileceğiniz en basit programlardan biri olan Free Word to PDF'yi denemenizi öneririm.

Not: Programın kurulum adımları sırasında kullanıcılara üçüncü parti yazılımların kurulumlarıyla ilgili teklifler sunulmaktadır. Bu nedenle kurulum adımlarına dikkat etmenizi öneririm.