FreeSysInfo

FreeSysInfo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 587
  • DOSYA BOYUTU 0.54 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nsasoft llc

Hem kendi bilgisayarınızın hem de ağ üzerindeki diğer bilgisayarların sistem bilgisini öğrenmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

FreeSysInfo programı hem kendi bilgisayarınızın hem de bilgisayarınızın bağlı olduğu yerel ağdaki diğer bilgisayarların sistem bilgilerini elde etmek ve takip etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Windows'un kendi sistem bilgisi uygulaması bazı zamanlarda karışık sayılabileceği için kolaylıkla kullanabileceğiniz FreeSysInfo uygulaması yardımınıza koşuyor diyebilirim.

Program NDIS bilgilerinin tümünü, kablosuz ağ bilgilerini ve türünü, ağ bağdaştırıcılarını, sistem işlem ve servislerini, iletişimleri, donanım ve bağlantıları, kullanıcı ve sistem hesaplarını, proxy ayarlarını, paylaşılan kaynak bilgilerini ve daha fazlasını size sağlayarak tüm sistem hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmanızı kolaylaştırıyor.

Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan program sadece kendi bilgisayarınızın değil aynı zamanda ağınızdaki diğer bilgisayarların da sistem bilgilerini size sunması sayesinde özellikle ağ yöneticilerinin kullanmak isteyebilecekleri türden bir uygulama. Çalışmak için yönetici izinlerine gerek duyan programı kullanabilmek için hem kendi bilgisayarınızın hem de ağdaki diğer bilgisayarların yöneticisi durumunda olmalısınız.