Fresh Download

Fresh Download

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 68,583
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fresh Devices

Fresh Download, sunduğu farklı ve gelişmiş özellikler ile güvenli ve hızlı dosya indirmeleri imkanı sunuyor.

Fresh Download kolay kullanım özellikleri ile donatılmış ve hızı ile oldukça popüler olmuş bir dosya indirme yönetici programıdır. Internet üzerinden dosyaları çekerken kullandığı turbo hız özelliği ile istediğiniz dosyaları çok kısa süreler içerisinde bilgisayarınıza indirmenize olanak tanır. Diğer popüler dosya indirme yöneticilerinden sıkıldıysanız artık her türlü dosyanızı indirmek için bu indirme yöneticisini kullanabilirsiniz.

FTP, HTTP ve HTTPS protokollerinden normal internet bağlantınızı kullanıp çok daha hızlı dosya indirmeleri gerçekleştirmesi, duraklatılan ve bozulmuş dosya transferlerini tekrardan devam ettirme gibi gerekli özelliklerinin yanında bir dosyayı indirirken 8 taneye kadar bağlantı kullanması ile daha hızlı indirme gibi gelişmiş özellikleri ile %400'e varan oranlarda indirme hızınıhızlandırması mümkündür.

Internet Explorer, Mozilla Firebird ve Firefox, Netscape Communicator, Opera, Avant Browser, Crazy Browser, Maxthon / MyIE2, Slim Browser gibi farklı internet tarayıcıları ile de uyumlu olan Fresh Download ile dosyalarınızı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Dosya indirmelerinizi periyotlara göre yapabilme imkanı, pano görüntülenmesi, sürükle bırak özelliği, antivirüs desteği, proxy sunucuları ile uyumlu çalışabilme özellikleri gibi farklı özellikleri ile kullanımı daha da kolaylaştıran Fresh Download içerisinde bulundurduğu Zip ayrıştırma yazılımı ile de indirilen dosyaları açabilme olanağı sunuyor.