Frontback

Frontback

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,974
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Checkthis

Frontback, mobil cihazınızın ön ve arka kamerası ile aynı anda çekim yapmanıza imkan tanıyan bir mobil uygulamadır.

Frontback, Android tabanlı akıllı telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz eğlenceli bir kamera uygulamasıdır. Ön ve arka kamera modunu tek bir ekranda görmenize ve ilginç kareler yakalamanıza imkan veren uygulama herkesin kullanabileceği kadar basit ve ücretsiz.

Android’li cihazınızın ön ve arka kamerasını aynı anda çalıştıran Frontback, cihazınızın ön ve arka kamerasıyla çektiğiniz fotoğrafı birleştiriyor ve tek bir resim halinde paylaşma imkanı sunuyor. Ön ve arka çekimleri seri bir şekilde yapabildiğiniz gibi çekimler arası süre koymanız da mümkün. Frontback ile çektiğiniz ilginç fotoğrafları kaydedebilir veya sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı isimlendirmeniz ve konumunuzu eklemeniz de mümkün.

Farklı bir fotoğraf uygulaması olan Frontback, sosyal ağ destekli olduğundan ücretsiz bir üyelik oluşturmanız gerekiyor. Kısa süren bu işlemin ardından uygulamanın ana ekranına ulaşıyorsunuz. Kendi çektiğiniz tüm fotoğraflar “Ben” sekmesinde toplanıyor. Keşfet bölümünden de diğer Fronback kullanıcılarının paylaştıkları fotoğrafları görebilir, fotoğraflarını beğendiğiniz kişileri takibe alabilir, en yeni fotoğraflara “Son zamanlarda” sekmesinden ulaşabiliyorsunuz.

Aynı anda hem ön hem de arka kameranızla çekim yapmanıza izin veren Frontback, Türkçe dil desteği sunan farklı bir kamera uygulaması.