Fruit Revels

Fruit Revels

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 69
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici gameone

Fruit Revels'ta aynı türden meyveleri yan yana getirerek tüm ekranı temizlemeye çalışıyoruz.

Fruit Revel, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde eğlenceli bir eşleştirme oyunu oynamak isteyenlerin kaçırmaması gereken seçeneklerden bir tanesi.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyuna ilk girdiğimiz andan itibaren kendimizi renkli grafiklerin ve sevimli karakter modellemelerinin arasında bulduk. Açıkçası ilk bakışta oyunun çocuklara hitap ettiğini düşünmüştük fakat oynadıktan sonra fikrimiz epey değişti. Fruit Revels her yaştan oyunseverin, özellikle eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alanların, ilgisini çekecek niteliklere sahip.

Oyundaki temel amacımız aynı meyveleri yan yana getirmek ve bu şekilde onları ekrandan temizlemek. Eşleştirme işlemini tamamlayabilmek için en az üç adet aynı meyvenin yan yana gelmesi gerekiyor. Elbette üçten fazla denk getirebilirsek daha fazla puan alıyoruz. Oyundaki serüvenimiz boyunca karşımıza farklı tipte karakterler çıkıyor ve bizimle bir şekilde etkileşime giriyorlar.

Fruit Level'da bölümler kolaydan zora doğru ilerleyecek şekilde tasarlanmış. Bölümlerin birçoğunda karşımıza güçlediriciler ve puan artırıcılar çıkıyor. Bunları akıllıca kullandığımız takdirde hem bölümleri daha kolay bitiriyor hem de daha fazla puan alıyoruz.