Fruit Swipe!

Fruit Swipe!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 141
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Blind Logic

Fruit Swipe, en az 3 meyveyi bir araya getirerek patlatıp bölümleri geçmeye çalışacağınız eğlenceli ve çekişmeli bir Android bulmaca oyunudur.

Fruit Swipe, Android cihazlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz ücretsiz bulmaca oyunlarından bir tanesi. Oyundaki amacınız en az 3 aynı meyveyi bir araya getirerek eşleştirmek ve patlatmak. Bunu yaparak ekrandaki tüm meyveleri temizlemeli ve bölümleri geçmelisiniz.

Oyunun grafiklerine bakacak olursak, daha iyi grafiklere sahip pek çok alternatif bulmaca oyunu bulunmaktadır. Fakat yeni ve etkileyici oyun yapısı ile birlikte Fruit Swipe, bir süre oynayarak keyifli vakit geçirebileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor. Diğer oyunlardan farklı herhangi birşey sunmamasına rağmen bulmaca sever oyuncuların severek oynayabileceği bir oyun olan Fruit Swipe ile saatlerce sıkılmadan bulmaca çözebilirsiniz.

Oyun içerisinde bulunan 200'den fazla bölüm içerisinde zorluk gittikçe artmaktadır. Ayrıca oyun içinde performansınızı arttırabileceğiniz ekstra güçlendirici özellikler mevcut. Bu özellikleri 3'den çok aynı meyveyi bir araya getirdiğinizde kazanabiliyorsunuz.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinden keyifli vakit geçirme imkanı sunan yeni bulmaca oyunlarından biri olan Fruit Swipe'ı denemek isterseniz, ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.