Fruitomania

Fruitomania

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 57
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electricpunch

Fruitomania, android cihazlarınız üzerinde oynayarak keyifli vakit geçirebileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunudur.

Fruitomania, aynı renkli meyvelerden en az 3'ünü bir araya getirerek yok etmeye çalışacağınız ücretsiz bulmaca oyunlarından bir tanesi. Genellikle mücevher ve değerli taşlar kullanılan bu tarz bulmaca oyunlarının aksine muz, portakal, kivi, ananas ve karpuz gibi meyveler kullanılan oyunu oynarken oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Reflekslerinizi değerlendirebileceğiniz uygulama sayesinde, aynı meyveden en az 3 adet yanyana getirmeye çalışacaksınız. Zamana karşı yarışacağınız oyunda bazı özel meyveler size ekstra zaman ve puan verebiliyor. İlk yüklediğinizde sadece tropikal alanda oynayabildiğiniz oyunda, belirli puan sınırlarına ulaştığınız zaman 2 farklı oyun alanı daha açılıyor. Her oyun için size verilen 99 saniye içerisinde bölümü tamamlamalısınız.

Her yaştan oyuncunun oynayabileceği Fruitomania'yı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.