FTP Now 2.6.59

FTP Now 2.6.59

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,342
  • DOSYA BOYUTU 1.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Network-Client

FTP Now ile artık internet ortamındaki dosya transfer işlemleriniz Windows kullanırmış gibi çok basit ve kolay hale geliyor.

FTP Now çok amaçlı bir FTP programı. Windows gezginini andıran görünümü ile sizlere sanki bilgisayarınız üzerinde dosya transfer işlemi yapıyormuş hissini yaşatıyor. İsterseniz web web sayfalarını veya resimleri upload ederken, müzik veya yazılımları download ederken, veya bilgisayarınız ile herhangi bir FTP sunucusu arasında dosya transfer ederken, FTP Now sizler için bütün bu işlerde yanınızda olucak. Hem yeni başlıyanlara hemde profesyonellere hitap eden yapısıyla çok kullanışlı olan bu program diğer FTP yazılımlarına çok büyük bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

En ana özelliklerinden FTP sırasında ister yükleme ister indirme işleminde tamamen sürükle bırak desteği sağlıyor, klasörlerin tamamını transfer edebilme özelliği, tamamen kişiselleştirebilir arayüz, cern proxy desteği, FTP dosyalarını sık kullanılar halinde saklama seçeneği, bağlantı sihirbazı, indirme ve yüklemeler için yarıdı kalan işlemleri devam ettirebilme seçeneği, otomatik olarak keep-alive komutunu gönderme yeteneği, Windows XP tema desteği, site yöneticisi, ve limitsiz ücretsiz teknik destek. Son olarak Vista desteğide eklenen program yeni dosya yöneticiniz olmak için aday.