FTPUploader

FTPUploader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 230
  • DOSYA BOYUTU 0.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sajjad Altahan

FTPUploader sayesinde elinizdeki dosyaları istediğiniz an hemen ve ücretsiz olarak FTP sunucunuza yükleyebilirsiniz.

FTPUploader programı, web sunucunuz ile bağlantı kurmak ve dosyalar yüklemek istediğinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Çok kolay kullanılan arayüzü ve basit yapısı sayesinde karmaşık FTP işlemleri yapmayan ancak arada bir ihtiyaç duyan kullanıcıların ihtiyaçları oldukça karşılanıyor diyebilirim.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken bağlantı detaylarınızı girmek ve daha sonra kullanıcı adı ile şifrenizle bağlandıktan sonra dosyalarınızı istediğiniz dizine yüklemek. İsteyen kullanıcılar ASCII modunda yükleme yerine pasif mod ya da binary iletişimini de tercih edebilirler.

Ayarlarınız sona erdikten sonra "Upload" butonu ile dosyanızı hemen sunucunuza gönderebilir ve dosyanın ne kadarının yüklendiğini anlık olarak takip edebilirsiniz. Operasyon tamamlandığında program bunu size bildirecektir. Ancak en büyük eksiklerinden bir tanesi tek seferde sadece tek bir dosya yüklemenize imkan tanıması. Fakat arada bir FTP kullanmak zorunda kalanlar için hazırlanan basit bir program olduğu için bunu mazur görmek gerek.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen programı dilerseniz USB disklerinize bile atabilir ve yanınızda taşıyabilirsiniz. Böylece sürekli aynı bilgisayarı kullanmasanız bile gittiğiniz her yerde kendi FTP programınızı yanınızda bulundurabiliyorsunuz.