Funny Camera

Funny Camera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,665
  • DOSYA BOYUTU 22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pear Labs

Funny Camera, mobil cihazlarınızın kamerasını kullanarak komik ve eğlenceli fotoğraf ve videolar çekmenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması.

Funny Camera, YayCam olarak da bilinen eğlenceli ve komik bir Android kamera uygulaması. YayCam ile birlikte çekeceğiniz video ve fotoğraflar sayesinde ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınız ile birlikte eğlenebiliyorsunuz.

Özellike yüz üzerinde değişiklik yapmanızı sağlayan Face Warp özelliği sayesinde eğlence sunan uygulama fotoğraf ve videolardaki suratları şekilden şekile sokarak komik görüntüler oluşturabiliyor.

Yüzünüzü normalde olduğundan çok daha şişman, yamuk, şirin ya da çirkin gösterebilen uygulama ile fotoğraflarını çektiğiniz arkadaşlarınızın yüzlerine komik işlemler yapıp onlarla da paylaşabilirsiniz.

Çılgın ve eğlenceli video ve fotoğraf efektleri eklemenizi sağlayan uygulama aslında bir nevi düzenleme uygulaması fakat bu düzenlemeyi güzelleştirmek değil eğlendiğrmek amacıyla yapıyor.

Her gün bir yeni efekt sunan uygulama sayesinde günlük sürprizler sunuluyor. Böylece her gün farklı yüz fotoğrafları yapabiliyorsunuz.

Eğer fotoğraf ve video çekmeyi seviyorsanız, hele ki bu fotoğraf ve videoları komik bir şekilde düzenlemek istiyorsanız Funny Camera uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.