FVD Player

FVD Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,245
  • DOSYA BOYUTU 5.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FVD Player

FVD Player, kullanıcıların ses ve video dosyalarını oynatabilecekleri gelişmiş bir multimedya oynatıcıdır.

FVD Player, kullanıcıların ses ve video dosyalarını oynatabilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz ve güçlü bir multimedya oynatıcıdır.

MP3, MPA, WAV, WMA, ASF, AVI, DAT, MKV, MPEG, VOB, WMV, XVID, MP4 ve daha bilinen birçok medya formatını destekleyen program, oldukça sade ve modern bir arayüzü kullanıcılara sunmaktadır.

Sürükle bırak desteği sayesinde istediğiniz tüm medya dosyalarını doğrudan program üzerine atarak oynatma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda istediğiniz dosya türlerini FVD Player ile ilişkilendirerek, otomatik olarak program yardımıyla oynatabilirsiniz.

Favori video dosyalarınızı izlerken renk ayarlarını yapabilir, ekran genişliğini ayarlayabilir ve sevdiğiniz müzikleri dinlerken ekolayzır ayarlarını da yapılandırabilirsiniz. Ayrıca yine video izlerken yakınlaşma ve uzaklaşma özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Diğer birçok medya oynatıcı üzerinde yer alan temel fonksiyonlar; oynatma, durdurma, ara verme, ses ayarları, çalma listesi hazırlama veya tam ekran modu gibi tüm özellikler FVD Player üzerinde de yer almaktadır.

Tüm bu özelliklerin dışında; medya dosyalarına ait özellikleri görüntüleme, dosya ilişkilendirme, Windows başlangıcında otomatik çalıştırma, ekranın en üstünde yer alma, altyazı desteği de program üzerinde dikkat çeken özellikler arasındadır.

Testlerim sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadığım program gerçekten mükemmel bir ses ve görüntü kalitesine sahip. Ayrıca video oynatma işlemleri sırasında da oldukça hızlı olduğunu söylemeliyim. Herhangi bir takılma, donma veya çökme gibi sorunla karşılaşmadığım, sistem kaynaklarını da zorlamadan çalışıyor ve bilgisayarınızın genel performansını etkilemiyor.

Gelişmiş özelliklere sahip basit ve hızlı bir medya oynatıcıya ihtiyacınız varsa FVD Player'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.