G Data AntiVirus

G Data AntiVirus

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 18,074
  • DOSYA BOYUTU 148.98 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici G DATA Software

Performans problemi yaşamadan virüslerden korunmanızı sağlayan G Data AntiVirus, bilgisayarın aktif olmadığı zamanlarda tarama yaparak sistemi yavaşlatmaz.

G Data AntiVirus 2015 bilgisayarınızı virüs, spyware, rootkit ve phishing'den korumak için iddialı bir yazılım.

G Data AntiVirus bilgisayarınızın performansını düşürmeden en üst derece koruma sağlar. Program Fingerprinting (Parmak izi) özelliğiyle gereksiz virüs aramalarını engelleyerek zaman kazandırır. Parallel ve Double Scan özellikleriyle hem hızlı hem de güvenli tarama yapar. Program kullanıcıya göre hız ve güvenlik ayarlamalarını otomatik uygular. Virüs database'i en hızlı güncellenen programlardan biridir. Program tanınmayan virüsler için geliştirdiği yöntemlerle maksimum koruma sağlıyor. Virüs, solucan, rootkit, casus yazılımlar, trojanlar, phishing (kredi kartı dolandırıcılığı) ve mail gibi iletişim kanallarıyla bilgisayarınıza zarar verebilecek kötü yazılımlara karşı tam koruma sağlar.

G Data AntiVirus basit arayüzüyle kullanıcıları yormadan rahat kullanım sağlıyor. Tek tıkla çalışan kullanıcı arayüzü çok aramadan tüm menülere ulaşılabilmesi amacıyla tasarlanmış. Kısacası geçen seneyi ödülle kapatan G Data ekibi bu iddiasını önümüzdeki yıl G Data AntiVirus ile de sürdüreceğe benziyor.