G Data TotalCare

G Data TotalCare

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,460
  • DOSYA BOYUTU 393.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici G DATA Software

G Data TotalCare bilgisayarınızda sağladığı tam kapsamlı güvenlik yanında optimizasyon araçlarıyla sistemi hızlandırır.

Bilgisayarınızda antivirüs, optimizasyon aracı ve veri kurtarma-yedekleme aracı olarak çalışan G Data TotalCare pek çok işlevi bir arada sunarak kullanıcıların isteklerine tek bir ürünle cevap veriyor.

Program anlık koruma kalkanıyla virüsleri bilgisayarınıza girer girmez tespit ederek sisteminizi koruyor. Program virüs, solucan, rootkit, casus yazılım, trojan  gibi akla gelebilecek her türlü zararlı yazılıma karşı maksimum koruma sağlıyor. Programın öne çıkan özelliklerinden biri diğer G Data ürünlerinde olduğu gibi görünmez güvenlik duvarı uygulaması. Bu sayede oyun ve film gibi tam ekran uygulamalarda arkada çalışan güvenlik duvarı kullanıcıları rahatsız etmeden sessizce çalışıyor.

G Data TotalCare sisteminizi korumak dışında optimize de edebiliyor. Programın veri kurtarma, yedekleme ve geri yükleme özellikleri bulunuyor. Sisteminizi optimize ederek hızlandırmak isterseniz yine G Data TotalCare'in "Tuner" özelliğiyle sabit diskleri birleştirebilir, veri hatalarını giderebilir ve gereksiz kayıt girdilerinden kurtulabilirsiniz. G Data ebeveynler için geliştirdiği özellliğiyle çocukları farklı filtreler yoluyla zararlı sitelerden uzak tutar. Bu özellikle web siteleri yanında kullanıcı profilleri de engellenebilir. Geliştirilebilir anahtar kelime süzgeciyle metin aramalarında filtrelemeler uygulanabilir. Program virüs veri tabanında sürekli yaptığı güncellemeleri anında kullanıcılara aktararak yazılımınızın sürekli güncel kalmasını da sağlayabilir.

Sisteminizdeki farklı işlemleri tek bir programla yönetmek isterseniz G Data TotalCare'in farklı kullanım amaçlarıyla hazırlanan araçları size yardımcı olacaktır.