GabNetStats

GabNetStats

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 424
  • DOSYA BOYUTU 0.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GabSoftware

Bilgisayarınızın ağ bağlantıları üzerinde tam bir hakimiyet kurmak istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

GabNetStats programı bilgisayarınızın bağlı olduğu ağların istatistiklerini kolayca elde etmenizi sağlayan bir yöneticisi. Özellikle sık sık internet ayarları ve istatistiklerini kontrol etmesi gerekenlerin tercih edebileceğine inandığım uygulama hem ücretsiz hem de içerisinde oldukça fazla sayıda detayı barındırıyor.

Geçmişteki Windows sürümlerinde bulunan ve ağ hareketlerine göre yanıp sönen görev çubuğundaki ikonu da geri getiren program aynı zamanda ağ ayarlarınıza, güvenlik duvarınıza ve ağ trafiğinizin bilgilerine erişebiliyor.

TCP istatistiklerinden ve bağlantılarından tutun da UDP'ye ve ICMP'ye kadar oldukça geniş bir alanı kapsayan program bir yandan da bu kategorilerin hepsine yer alan tüm bilgileri gelişmiş istatistikler adlı bölümünde sizlere sunabiliyor. Ancak çok detaylı olan bu bilgileri görmek istemeyenler direkt olarak basit bilgileri de görebilirler.

İçerisindeki ağ trafiğine dair tüm ayarları kapsayan araçlar sayesinde onlarca farklı Windows menüsü arasında gezinmenize gerek kalmadan ağınıza dair tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.