Galaxy S4 Yaprak Canlı Duvar

Galaxy S4 Yaprak Canlı Duvar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 558
  • DOSYA BOYUTU 1.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wasabi

Galaxy S4 Yaprak Canlı Duvar, Android cihazlarınızın arka planına koyabileceğiniz yapraklardan oluşan doğal ve cıvıl cıvıl bir arka plandır.

Galaxy S4 Yaprak Canlı Duvar, orjinal Samsung Galaxy S4 arka planından esinlenerek tasarlanmış renkli ve rahatlatıcı bir canlı duvar kağıdı uygulamasıdır.

Android cihazlarınızın arka planına koyarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Uygulamayı arka plan olarak ayarladıktan sonra ekrana dokunduğunuzda su damlası etkisi olduğunu göreceksiniz. Oldukça güzel yeşil renk tonlarına sahip hareketli yapraklar ile android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizin arka planını kişiselleştirebilirsiniz.

Uygulama içerisindeki reklamlar sayesinde kullanıcılara tamamen ücretsiz servis sunmakta. Bir çok android cihaz üzerinde denenerek test edilen uygulamada herhangi bir problemle karşılaşılmamıştır. Herhangi bir ücret ödemeden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra kurulum işlemine gerek yoktur. Sırayla ; Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları adımlarını izleyerek canlı duvar kağıdını ayarlayabilirsiniz.