Game Debate - Can I Run It

Game Debate - Can I Run It

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 500
  • DOSYA BOYUTU 23.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Debate

Game Debate - Can I Run It bir sistem gereksinimleri öğrenme programıdır

Game Debate - Can I Run It bilgisayarınızda herhangi bir oyunun çalışıp çalışmayacağını hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenize yardımcı olan bir sistem gereksinimleri öğrenme programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir program olan Game Debate - Can I Run It temel olarak bilgisayarınızın donanım özelliklerini araştırıyor ve bilgisayarınızın oynamak istediğiniz oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağı hakkında size bilgi veriyor. Program bu iş için ilk adımda bilgisayarınızı detaylı bir şekilde analiz ediyor ve işlemci, ekran kartı ve RAM özelliklerini tespit ediyor. Bilgisayarınızın donanımsal özelliklerini tanımladıktan sonra program üzerinden oynamak istediğiniz oyunu aratıyorsunuz. Daha sonrasında ise sonuçları görüntüleyebiliyorsunuz.

Game Debate - Can I Run It sonuçları internet tarayıcınız üzerinde açıyor. Açılan karşılaştırma sayfasında donanım özellikleriniz grafiksel bir görünümle oynamak istediğiniz oyunun minimum veya önerilen sistem gereksinimleri ile karşılaştırılıyor. Game Debate - Can I Run It sürekli güncellenen bir veritabanına sahip olduğu için en güncel oyunların sistem gereksinimlerine Game Debate - Can I Run It programı üzerinden erişebiliyor ve karşılaştırmanızı yapabiliyorsunuz.

Game Debate - Can I Run It basit bir arayüze sahip. Programı kullanmak için çok karmaşık işlemler yapmanıza da gerek yok. Programın eksi yönü ise sadece ekran kartı, işlemci ve RAM gereksinimlerini analiz etmesi. İşletim sistemi ve depolama alanı gereksinimleri program üzerinden karşılaştırılamıyor.

ARTILAR

Basit kullanım

EKSİLER

Sadece RAM, ekran kartı ve işlemci karşılaştırılması yapılması

Sonuçların internet tarayıcısı üzerinde açılması