Game of Warriors APK

Game of Warriors APK

kullanıcı

Game of Warriors APK Android kule savunma oyununda yaratıklar şehrinize saldırıyor! Ordunuzu kurun, düşman dalgalarına karşı savaşın!

Game of Warriors APK, yüksek kalitede grafikler sunan mobil strateji oyunu. Şehrimize saldıran yaratıklar, canavarlar, kötü ruhlar ve diğer güçlere karşı korumaya çalıştığımız Android kule savunma oyunu, hızlı oynanışa sahip.

Game of Warriors APK İndir

Görsel çizgileriyle ve oynanışıyla her yaştan kişiyi yakalamayı başaran şehir savunma oyununda iki mod karşımıza çıkıyor. Şehir savunması modunda topraklarımıza giren goblinler, iskeletler, orklar, worgens’lerle mücadele ederken, istila modunda 4 uygarlığı fethetmek için uğraş veriyoruz. İki modda da hızlı düşünüp hareket etmek gerekiyor. Strateji belirlemek için fazla vakit yok.

Türkçe dil desteğiyle gelen strateji oyununda seviye atladıkça daha fazla yaratıkla mücadele ediyoruz. Düşman dalgalarını yukarı bardan takip edebiliyoruz. Dilersek oyunu hızlandırıp bölümü çok daha çabuk tamamlayabiliyoruz.

Tüm kule ve şehir savunma oyunlarında olduğu gibi savaşçılarımızı kontrolü tamamen elimizde değil. Dolayısıyla askerleri konumlandırdığımız noktalar büyük önem taşıyor. Bu arada her zafer sonrasında hem askerlerimiz hem de üssümüz için yükseltme seçenekleri çıkıyor.

Game of Warriors APK Oyun Özellikleri

  • Kule savunma ve strateji oyunu stili
  • 1500’den fazla savunma dalgası
  • Kilidi açılabilir 4 kahraman
  • Fethedilebilir 100’den fazla bölge
  • Yükseltilebilir 30’dan fazla asker
  • Yükseltilebilir 1000’den fazla bina
  • Fethedilebilir 4 farklı sınıf (goblinler, iskeletler, worgenler ve orklar)
  • Generaller için 15 pasif, 3 aktif beceri

Game of Warriors Hile ve İpuçları

Daha fazla dalgayla savaşın! Yükseltmeleri oldukça hızlı yapmak istiyorsanız dalgalara meydan okumaya başlamayı düşünmelisiniz. Düşman dalgalarını savuşturmak size altın kazandırmakla kalmaz, seviye atlamanıza ve daha fazla beceri puanı açmanıza yardımcı olacak biraz exp verir. Yapmanız gereken en iyi şey, mümkün olduğunca dalga savaşında ilerlemeye çalışmak, ilerleyemediğinizde yükseltme yapmak.

Birimlerinizi yükseltin! Birimlerinizi yükseltmek kolay ancak çok fazla yatırım yapmanız gerekiyor. Öncelikli olarak hiçbir avantajı ve dezavantajı olmayan çiftçilerle başlıyorsunuz. Dengeli birlikler ancak gerçekten süper güçlü değiller; yetenek ağacıyla yükseltme yapmanız gerekiyor.

Birliklerinizin güçlü ve zayıf yönlerini bilin! Birliklerin güçlü ve zayıf yönleri var. Örneğin; mızraklılar atlılara karşı güçlü ancak ciritliler karşı zayıf. Ciritliler mızraklılara karşı güçlü, atlılara karşı zayıf. Dalgalarla çarpışırken ekranın üst kısmında konuşlanmak üzere olan düşman birliklerini görebilirsiniz.

Ekstra bedava altın kazanın! Dalgalarla başa çıkamadığınızda yalnızca bir reklam izleyerek ekstra altın kazanabilirsiniz.

Daha fazla koloni fethedin ve yükseltin! Sağ alttaki harita simgesine dokunarak kolonileri bulabilirsiniz. Düşman kolonileri 1’den başlayarak belirli seviyeye sahip. En düşük koloni seviyesinden başlayarak onlara meydan okumaya başlamalısınız. Başarıyla fethettiğinizde kızıl bayrağa dönüşüyor ve yükseltme seçeneği çıkıyor.

Mancığını yükseltin! Mancınık karargahınızın duvarlarının hemen arkasında ve aralarından seçim yapabileceğiniz iki farklı silaha sahip. İki silahın da kendine has özelliği var. Kuşatma silahlarına ve fillere karşı %300 bonus hasar veren büyük ok ve askerlere %50 bonus veren 3 oktan oluşan küçük oklar arasından seçim yapabilirsiniz. Askerleriniz başlangıçta kuşatma silahlarını almak için oldukça güçlü olacağından başlangıç için küçük okları yükseltmenizi ve bunları kullanmanızı öneririm.

Generalinizin becerilerini akıllıca seçin! General becerileri üç ana bölüme ayrılıyor. Aktif beceriler kullanabileceğiniz ve ordunuzu güçlendirebileceğiniz veya bonus hasar veren becerilerdir. Temel beceriler kulenin hasarını artırmak, size ekstra altın ve deneyim puanı vb. şeyler vermek gibi çeşitli özellikleri artırabilen pasif becerilerdir. Ordu becerileri bekleme sürelerini azaltabilen ve birliklerin hasarını pasif olarak artırabilen faydalı güçlendirmelerdir.