Game Studio Tycoon 3

Game Studio Tycoon 3

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 353
  • DOSYA BOYUTU 86.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Michael Sherwin

Game Studio Tycoon 3, Windows cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyun stüdyosu kurma oyunu.

Game Studio Tycoon 3, profesyonel oyuncu olarak kendi oyun stüdyonuzu kurma hayaliniz varsa geliştirmenize izin veren bir oyun. Windows platformunda hem mobil hem de masaüstü, tablette oynanmak üzere tasarlanmış oyunda birkaç çalışanınızın olduğu küçük bir ofisi dünyanın konuştuğu oyun stüdyosuna dönüştürmeye çalışıyorsunuz.

Masaüstü, mobil, oyun ve el konsolları için her yaş grubuna özel oyun geliştirmek için çalışanlarınızla birlikte gecenizi gündüzünüze kattığınız oyunda ilk başladığınızda küçük bir ofis veriliyor ve farklı işleri olabildiğince az sayıda çalışanınızla başarmaya çalışıyorsunuz. Oyunlarınız için yaptığınız reklamlar, reklam kampanyalarıyla bulunduğunuz şehirden dünya genelinde adınızdan söz ettirmek için uğraş veriyorsunuz. Bu arada sadece oyun geliştirmiyor; kendi donanımlarınızı üretip üçüncü parti geliştiricilerle anlaşmalar yapıyor, başarı grafiğinizi takip ediyor ve farklı stratejiler uygulayarak şirketinizi büyütme yolunda ilerliyorsunuz.

Nasıl bir oyun yapacağınıza karar vermekten oyunlarınızın satışınızı nasıl arttırabileceğinize her şey sizin kontrolünüzde. Bolca zaman harcattıran detaylı bir oyun; tavsiye ederim.