Game Sultan

Game Sultan

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 514
  • DOSYA BOYUTU 5.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sihirli Kule Bilgi Sistemleri Ltd

Game Sultan uygulaması sayesinde pek çok oyuna dair kuponları Android mobil cihazlarınızdan hemen satın alabiliyorsunuz.

Son yıllarda oyun satın almak veya oyunlar içerisindeki çeşitli nesneleri satın almak isteyen kullanıcıların direkt olarak ödeme yapmak yerine bu iş için çeşitli aracı şirketleri kullandıkları bir gerçek. Zira bazı oyun yayıncıları ülkemize destek vermiyorlar veya fiyatlar ülkemiz oyuncuları için biraz fazla pahalı olabiliyor.

Game Sultan uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının bu amaçla kullanabilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamada açtığınız hesabı kullanarak çok sayıda oyuna dair satın almalar gerçekleştirebiliyor, hemen kodunuzu alabiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzünün oldukça kolay ve anlaşılır bir şekilde tasarlanmış olması ve Türkçe desteğine sahip olması ise tabii ki diğer avantajları arasında yer alıyor. Zaman zaman yayınlanan bazı kampanya ve özel indirimler, uygun fiyatlı oyun kodlarına ulaşmak isteyen kullanıcıların hoşuna gidecektir.

Tabii ki uygulamanın verimli bir şekilde çalışabilmesi için aktif bir internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmayın. Sık sık oyunlar için harcamalar yapanların uygun fiyat ve satın alternatifleri elde edebilmek için göz atmaları gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.