Game Your Video

Game Your Video

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 406
  • DOSYA BOYUTU 33.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Global Delight Technologies Pvt. Ltd

iPhone ve iPad ile videolarınıza yepyeni bir soluk getirmek ve onları en iyi şekilde düzenlemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Game Your Video uygulaması iPhone ve iPad'iniz ile çok daha yeni bir video deneyimi yaşamanızı sağlıyor ve videolarınızı yaratırken, paylaşırken ve keşfederken daha fazla eğlenmenize yardımcı oluyor. Uygulamanın içerisinde yer alan live motion efektleri, ses değişiklikleri ve ek filtreler sayesinde videolarınız olduğundan çok daha farklı bir hal alacak.

Kameranızla video çekerken de direkt olarak efektleri uygulamanıza izin veren uygulama, böylece hem video çekim hem de video düzenleme uygulaması haline geliyor. Efektlere ek olarak videoyu geriye doğru oynatma, kesme ve birleştirme yapma, videoyu ikiye ayırma ve güzel fontlar kullanarak kelimeler yazma özellikleri de artıları arasında yer alıyor.

Dilerseniz direkt olarak tema paketlerini de uygulama içerisinden satın alarak toplu şekilde videolarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Hazırladığınız videoları YouTube ve Facebook üzerinden paylaşmak için gerekli butonlar da yer alıyor. Diğer kullanıcıların hazırladıkladı videolara erişmek de oldukça kolay.