VideoFX Live

VideoFX Live

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 262
  • DOSYA BOYUTU 36.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Frontier Design Group

iPhone ve iPad cihazlarınızla gerçek zamanlı efektler kullanarak video çekmek için ücretsiz olan VideoFX Live'ı kullanabilirsiniz.

VideoFX Live uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda gerçek zamanlı video efektleri hazırlayabileceğiniz ve böylece video çekimlerinizi çok daha eğlenceli hale getirebileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Uygulamada yer alan efektler arasında stop motion videolar çekmekten tutun da doğum günü videolarına kadar onlarca çeşit video çekme efektleri yer alıyor.

Herhangi bir gereksiz detay barındırmayan uygulama, direkt olarak kayıt tuşuna bastıktan sonra efektinizi seçmenize ve anlık olarak da görmenize imkan veriyor. Kaydı anlık olarak durdurmak ve daha sonra yerinizi değiştirerek kayda devam etmek de mümkün. Bu işlem sırasında herhangi bir düzenleme ya da derleme yapmanıza da gerek yok.

Eğer çektikten sonra arkadaşlarınız ve aileniz ile direkt olarak paylaşmak isterseniz Facebook ve YouTube paylaşım butonlarını da kullanabilirsiniz. Uygulamanın kolay kullanılır arayüzü ise işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bunun yanında, uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde varolan efekt, filtre ve özellikleri de geliştirme imkanınız var.