gBurner

gBurner

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,042
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici gBurner Systems Inc

gBurner, kullanışlı bir CD/DVD yazma ve disk görüntüsü işleme aracıdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif yazılımlar için cd/dvd/blu-ray araçları kategorisine göz atabilirsiniz.

gBurner, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde kolayca ses veya veri CD/DVD'leri hazırlayabilecekleri oldukça kullanışlı bir CD/DVD yazma programıdır. Aynı zamanda program yardımıyla imaj dosyalarını yazdırabilir ve ön yüklenebilir diskler oluşturabilirsiniz.

Program gelişmiş birçok özelliğe sahip olmasının yanında oldukça kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve programın iyi organize edilmiş ana penceresi üzerinden istediğiniz tüm özelliklere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Sol taraftaki menü üzerinde yer alan menü yardımıyla istediğiniz yazma veya kopyalama işlemini kolaylıkla seçebiliyorsunuz.

Veri CD'si ve DVD'si yazma işleminin dışında, gBurner yardımıyla video CD/DVD'leri hazırlayabilir, diskleri kopyalayabilir, görüntü dosyaları yazdırabilir veya hazırlayabilirsiniz.

Sürükle bırak desteğinin de yer aldığı program yardımıyla tüm bu işlemleri basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey yazdırmak istediğiniz dosyaları seçmek ve program içerisine aktarmaktır.

Müzik CD'si hazırlamak için MP3, WMA, WAV, FLAC, APE ve OCC formatlarını destekleyen program, görüntü dosyaları için de ISO, BIN, CUE, MDF, MDS, IMG, NRG ve DMG formatlarını desteklemektedir.

Tüm bunların dışında tekrar yazılabilir diskler için silme işlemini gerçekleştirebilen program, ayrıca önyüklenebilir USB bellekler hazırlamanıza da olanak sağlar.

gBurner'ın tüm özelliklerini göz önünde bulundurduğumuz zaman, programın gerçekten tam teşekküllü bir CD/DVD yazdırma aracı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.