Wise Program Uninstaller

Wise Program Uninstaller

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,166
  • DOSYA BOYUTU 2.58 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WiseCleaner

Wise Program Uninstaller ile bilgisayarınızdan kaldırmakta güçlük çektiğiniz yazılımları kaldırabilirsiniz.

Wise Program Uninstaller kullanıcılara program kaldırma konusunda yardımcı olan bir yazılımdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir program kaldırma programı olan Wise Program Uninstaller temel olarak bilgisayarınızdan kaldırmakta güçlük çektiğiniz yazılımları kaldırabilmenize yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş bir yazılım. Wise Program Uninstaller, Windows'un klasik program kaldırma arayüzüne başarılı bir alternatif olabilmekte; çünkü Wise Program Uninstaller aracılığıyla bir program kaldırdığınızda o programın geride bıraktığı kayıt defteri girdileri ve çöp dosyalar otomatik olarak taranıyor ve tespit edilen girdi ve dosyalar temizleniyor. Bu sayede Wise Program Uninstaller aracılığıyla kaldırdığınız program bilgisayarınızdan tam anlamıyla kalkmış oluyor.

Wise Program Uninstaller bilgisayarınızın program ekle/kaldır arayüzünün kötü amaçlı yazılımlar tarafından erişime kapatıldığı durumlarda sizi kurtarabiliyor. Wise Program Uninstaller adlı bu program kaldırma aracı içerisinde "zorlu kaldırma" seçeneğini de barındırmakta. Bu seçenek sayesinde normal yollarla kaldırılamayan programlar silinebiliyor.

Wise Program Uninstaller'ın tek eksiği toplu kaldırma işlemini desteklememesi. Bunun haricinde program sade ve anlaşılır arayüzü, Türkçe desteği ile ihtiyacınızı karşılayabiliyor.