GiderimVar

GiderimVar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 218
  • DOSYA BOYUTU 5.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Finanscepte

GiderimVar, gelir ve giderinizi hesaplayarak kontrol etmenizi sağlayan yararlı ve şık tasarıma sahip bir Android finans uygulaması.

GiderimVar, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz en şık ve kullanımı kolay gelir ve gider takibi uygulamalarından bir tanesi diyebilirim.

Modern çizgiler ile tasarlanan uygulama üzerindeki minik renk tonlamaları uygulamanın çok daha sevimli ve anlaşılır olmasını sağlamış.

Gelir ve gider takibi yapmak isteyen mobil cihaz sahiplerinin kullanabileceği uygulamanın hem Android hem de iOS versiyonu bulunuyor ve her ikisini de ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz.

Eğer bütçenizi bir türlü denkleyemiyor ve ay sonunda kara kara düşünüyorsanız, GiderimVar uygulaması sayesinde ekonomik durumunuzu biraz rahatlatabiliyorsunuz. Fakat uygulama üzerinde gördüklerinize göre hareket etmeniz gerekiyor. Yani geliriniz giderinizi karşılamıyorsa gerekli harcama kısıtlamalarını yapmanız gerekiyor. Aksi taktirde pek bir anlamı kalmıyor.

Yapacağınız tüm harcamaları birer birer eklemenizi ve görmenizi sağlayan GiderimVar, aynı zamanda gelirleriniz için de aynı imkanı sunuyor.

Ana akranı üzerinde gelir ve giderinizi net olarak görebilmenizi sağlayan uygulama liste halinde kategorilendirdiğiniz harcamaları da gösteriyor.

Gelir ve gider hesaplama uygulaması olarak nitelendirilen GiderimVar, bugüne kadar gördüğüm en iyisi diyebilirim. Genelde bu tür uygulamalar basit şekilde hazırlanan ve tasarımına önem verilmeyen, yani göze hitap etmeyen uygulamalar oluyordu. Şık tasarımı ile hemen dikkat çeken GiderimVar uygulaması sayesinde günlük, haftalık, aylık ya da yıllık gelir ve gider planları yapabilmek de mümkün.

Eğer ay sonunda napacağım diye düşünmekten yorulduysanız, GiderimVar uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi tavsiye ederim.