GIF Chat

GIF Chat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 249
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pinger, Inc.

GIF Chat ile GIF animasyonlar aracılığıyla haberleşebilirsiniz

GIF Chat kullanıcılara hızlı bir şekilde videolar kaydederek kendi GIF animasyonlarını oluşturma ve bu GIF animasyonlara metinler ekleyerek arkadaşlarıyla sohbet etme imkanı sunan ücretsiz bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

GIF Chat sayesinde Android cep telefonunuzun kamerası aracılığıyla kendi GIF animasyonlarımızı yaratabiliyorsunuz. Kolayca yarattığınız bu GIF'lere metinler iliştirerek sohbet etmek arkadaşlarınızla iletişim kurma işine yeni bir boyut kazandırıyor. GIF animasyonlar sayesinde çok dhaa eğlenceli, çok daha komik iletiler hazırlamak mümkün olmakta.

GIF Chat bize sosyal medya hesaplalarımızda paylaşamayacağımız nitelikte kişisel GIF'ler oluşturma ve paylaşma imkanı da sunuyor. Uygulama ile sadece seçeceğimiz kişilere GIF aniamsyonlar iletebiliriz ve bu sayede alakasız kişilerin bu iletileri görmesinin önüne geçeriz.

Uygulamanın bir diğer güzel yönü gönderdiğiniz GIF animasyonunun kaç defa görüntülenebileceğini belirlemenize imlan tanımasıdır. GIF Chat ile her animasyonun döngü sayısını belirleyebilirsiniz ve belirli bir döngüden sonra kendisini imha etmesini sağlayabilirsiniz. 

GIF Chat oluşturduğumuz GIF animasyonlarındaki karelerin döngü hızını ayarlamamıza da imkan tanıyor. Bu sayede daha ağır kare geçişleri olan veya daha hızlı bir şekilde sahneler arası geçiş yapan GIF animasyonlar oluşturmak mümkündür.