GifBoom

GifBoom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 558
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TapMojo LLC

GifBoom Android uygulaması sayesinde video ve fotoğraflarınızla hemen GIF animasyonları hazırlayabilirsiniz.

GifBoom uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz GIF animasyon hazırlama uygulamalarından bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın diğer uygulamalardan en büyük farkı HD çözünürlüklü GIF animasyonlara izin vermesi ve böylece çok daha kaliteli sonuçlar elde etmenize imkan tanıması.

Dilerseniz kameranızla hemen çekerek, dilerseniz de galerinizdeki fotoğraf ve videoları kullanarak GIF'lerinizi oluşturabiliyorsunuz. Sadece bir kaç tıklama ve ayar gerektiren uygulama, daha sonra hazırladığınız animasyonları sosyal ağlardaki hesaplarınızdan da paylaşabilmeniz için gerekli butonları barındırıyor.

Eğer animasyonlarınızın efektli veya filtreli olmasını da isterseniz gerekli seçenekleri GifBoom'da bulmak mümkün. Hatta onları yazılarla da güzelleştirebilir ve dostlarınıza mesajlar gönderebilirsiniz.

GifBoom'un kendi kullanıcı sistemi de olduğu için diğerlerinin hazırladıkları animasyonlara göz atabilir, daha sonra onları da kendi telefonunuza indirebilirsiniz.