GIFyourself

GIFyourself

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 131
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BETAWORKS BOLSENA, INC

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu sade uygulama sayesinde kendinize eğlenceli GIF'ler hazırlayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli uygulama ile kendinize GIF'ler hazırlayabilirsiniz. İnternet aleminde oldukça popüler bir yere sahip olan GIF'ler kelimelerin yetersiz kaldığı anlarda durumu en iyi anlatan araçlardan biri oluyor. Eğlenceyi ve yaratıcılığı bir araya getiren GIF'leri yaratmak GIFyourself sayesinde çok kolay!

Uygulamada farklı GIF'ler yer almakta. En çok hoşunuza gideni seçtikten sonra selfie, ya da Türkçe adıyla özçekim fotoğrafınızı çekiyorsunuz. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken hiçbir şey kalmıyor çünkü uygulama geri kalan her şeyi kendi başına tamamlıyor. Bu tarz bir uygulamadan beklendiği üzere GIFyourself de sosyal medya desteği sunmakta. Bu özelliği kullanarak yarattığınız GIF'leri sosyal çevrenizle paylaşabilirsiniz.

Uygulamada sade ve anlaşılır bir arayüz kullanılmış. Zaten komplike aşamalar olmadığı için kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Eğer siz de kendi imkanlarınızla üstelik ücretszi olarak GIF yaratmak istiyorsanız, GIFyourself mutlaka denemeniz gereken uygulamalar arasında yer alıyor.