Glary Undelete

Glary Undelete

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,762
  • DOSYA BOYUTU 4.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glarysoft Inc.

Glary Undelete ile silinen dosyalarınızı kurtarabilmeniz mümkün

Glary Undelete eğer bilgisayarınızdan silinen önemli dosyaları, fotoğraf, müzik veya videoları kurtarmak isterseniz kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programı.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir silinen dosyaları geri getirme çözümü olan Glary Undelete temel olarak bilgisayarınıza bağlı sabit diskleri, hafıza kartlarını veya taşınabilir diskleri tarayarak silinmiş olan dosyaları tespit etmenizi mümkün kılıyor. Tarama işlemi sonuçlandıktan sonra ise bulunan kayıp dosyalar listeleniyor ve size bu dosyaları kurtarma imkanı veriliyor.

Glary Undelete sade bir arayüze sahip ve silinen dosyaları kurtarma için size hızlı bir yol sunuyor. Programın tarama hızının oldukça hızlı olduğu söylenebilir. Taramayı başlattıktan sonra saniyeler içinde silinmiş dosyalar listeleniyor. Sabit diskinizin boyutuna bağlı olarak bu süre uzayıp kısalabilir; fakat genel olarak çok beklemeyeceğinizi söyleyebiliriz. Yazılım tespit edilen kayıp dosyaları filtrelemenize, belli türdeki dosyaları ayrı olarak listelemenize izin veriyor. Bu sayede aradığınız fotoğraf, müzik dosyası veya video gibi dosyalara daha kolay erişebiliyorsunuz.

Glary Undelete tespit edilen kayıp dosyalar için önizlemeler sunabilmekte. Fakat bu önizlemelerin her dosya için görüntülenemeyeceğini belirtmekte fayda var; çünkü bazı dosyalar hasar görmüş olabiliyor.