Glide

Glide

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 239
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glide

Android telefon ve tabletler için hazırlanan bu uygulama arkadaşlarınıza kolayca video mesajlar göndermenizi sağlıyor.

Varolan onlarca farklı mesajlaşma uygulamasının kimisi yazılı mesajlara destek verirken kimisi ise sesli mesajları destekliyor. Ancak Skype gibi sürekli olarak video diyaloğu başlatabileceğiniz uygulamalar haricinde sadece kısa video mesajlar olarak çalışan herhangi bir uygulama şimdiye dek mevcut değildi.
Glide bu konudaki eksiklikleri giderecek gibi görünüyor ve tek bir tuşa basarak anında tüm arkadaşlarınıza video mesajınızı gönderme imkanı sunuyor.

İsterseniz teker teker, isterseniz de toplu bir grup olarak gönderebildiğiniz video mesajlar hem telefonunuzda tutulmadıkları için yer kaplamıyorlar hem de bulut depolama sistemi sayesinde daha sonra istediğiniz zaman izleme imkanını size sunuyorlar.

Sürekli olarak video bağlantısı kurulmaması sayesinde bant genişliğiniz ve kotanız gereksiz yere dolmadığı gibi mesaj adedinde herhangi bir sınırlama da yok. Hem 3G hem de Wi-Fi bağlantılar üzerinden çalışan Glide sayesinde iOS işletim sistemli cihazlar kullanan arkadaşlarınıza da videolar gönderebilirsiniz. 

Ücretsiz olan uygulamanın arayüzü oldukça sade şekilde düzenlenmiş ve hiç zaman kaybetmeden mesaj göndermeye başlayabiliyorsunuz. Şimdilik sadece Facebook üyeliği ile giriş yapılabiliyor ancak üreticisi yakında tüm giriş seçeneklerinin geleceğini aktarıyor.