Gloop Blast!

Gloop Blast!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DraZed Studios

Gloop Blast!, yaptığınız atışlarla birlike blokları eritmenizi amaçlayan oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Gloop Blast! oyununda blokları vurmak için taktiksel atışlar yapmanız lazım. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğinizi Gloop Blast! oyununda tüm blokları eritmeniz lazım. Tüm bölümleri geçebilmek için dikkatli oynamalı ve boş yere atış yapmamalısınız.

Gloop Blast!, toptan atışlar yaparak blokları eritmenizi amaçlayan bir bulmaca oyundu. Oyunda her bölümde artmak şartıyla birçok blok bulunuyor. Sizin yaptığınız atışlar bu bloklara çarparak geri dönüyor. Ekranın alt ve üst kısmında bulunan tahtalar yardımı ile bu atışları yönlendirmeniz lazım. Yaptığınız atışın boşa gitmemesi için dikkatli oynamalı ve asla boş yere top atmamalısınız.

İlginç karakterleriyle birlikte eğlenceli bir oyun olan Gloop Blast!, her bölümde daha da zorlaşıyor. Oyunda yeni bölüme geçtiğinizde atışları kontrol etmenize yarayan tahtalar küçülüyor. Top atışlarınız hızlanıyor. Bu yüzden hedefte olan blokları vurmanız daha da zorlaşacak.

Renkli grafikleri ve eğlenceli müzikleriyle birlikte oynarken keyif alacağınız Gloop Blast! oyunu, boş zamanlarınızı geçirebilmeniz için güzel bir alternatif olabilir. Gloop Blast! oyununu hemen şimdi telefonunuza indirin ve eğlenmeye başlayın.