GmapGIS

GmapGIS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 280
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GmapGIS

Kişiselleştirilmiş haritalar hazırlayabileceğiniz bir web servisidir.

GmapGIS, basit ve kullanışlı bir haritalandırma servisidir. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz servis ile tarayıcınız üzerinden çeşitli kişiselleştirilmiş haritalar hazırlayabilir, kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

Bu web servisini açtığınız anda her hangi bir kayıt gerektirmeden haritalarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli yer işaretleri ekleyebilir, bunları özelleştirebilir ve kendinize yol haritaları çizebilirsiniz.

Özellikle yolculuk yapacaksanız ve rotanızı önceden hazırlamanız gerekiyorsa, veya daha önceden yaptığınız bir yolculuğu haritaya döküp başkalarıyla da paylaşmak istiyorsanız, GmapGIS çok kullanışlı bir servis olabilir.

Servis ile isterseniz kullanacağınız haritanın tipini değiştirebiliyor uydu görüntüsü, sokak haritası veya ikisinin karışımı şeklinde görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca haritanıza bisiklet, trafik, hava durumu gibi katmanları ekleyebiliyorsunuz.

Yine benzerlerinde olduğu gibi burada da haritanıza çeşitli şekiller ekleyebiliyor, notlar alabiliyorsunuz. Eğer sizin de basit fakat kullanışlı bir haritalandırma servisine ihtiyacınız varsa, GmapGIS'i denemenizi tavsiye ederim.