GODS vs HUMANS

GODS vs HUMANS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 93
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anuman

GODS vs HUMANS ücretsiz olarak oynayabileceğiniz komik ve eğlenceli bir mobil oyundur.

GODS vs HUMANS ilginç bir yapıya sahip olan ve oyunculara bir o kadar da eğlenceli bir içerik sunan bir mobil beceri oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz GODS vs HUMANS'da insanlar ve tanrılar arasındaki ilişki konu alınıyor. Olaya oldukça mizahi bir bakış açısı getiren GODS vs HUMANS'da herşey insanların Tanrılar Krallığı'na erişmek için bir kule inşa etmesiyle başlıyor. Biz de oyunda yer alan tanrılardan birini kullanarak insanları durdurmaya ve Tanrılar Krallığı'nın kutsallığını korumaya çalışıyoruz.

GODS vs HUMANS'ta insanları durdurmak için çeşitli süper güçlerimizi kullanmaktayız. İnsanların üzerine meteorlar yağdırabiliyor, şimşek çaktırabiliyor, fırtınalara kapılmalarını sağlayabiliyoruz. Fakat oyundaki amacımız insanların ölmesini sağlamak değil. Amacımız insanları öldürmeden onları akıllandırmak ve doğru yola gelmelerini sağlamak; çünkü insanları öldürmemiz demek bize tapınacak kulu olamayan bir tanrı olmak anlamına gelmekte.

GODS vs HUMANS'da farklı mitolojilerde yer alan 20 farklı tanrıyı yönetebiliyoruz. Bu tanrıların arasında Hades gibi Antik Yunan, Thor gibi Norveç, Osiris gibi Mısır mitolojilerinde yer alan tanrılar yer almakta.