Godspeed Commander

Godspeed Commander

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nah-Meen Studios LLC

Android için çıkan sayısız ücretsiz bulmaca oyunu arasından Godspeed Commander bilim-kurgu temasıyla ön plana çıkıyor.

Bulmaca oyunları mobil cihazlarını domine etmeye başladığından bu yana farklı türlerle de bir araya gelen ilginç karışımlar ortaya çıktı. Bunlardan bir tanesi olan Godspeed Commander da Android için hazırlanmış bir bulmaca oyunu olmakla kalmıyor, aynı zamanda bu oyun mekaniklerinin içerisine bilim-kurgu temasını da aktarıp bizleri şaşırtıyor. Sıradan bloklar sembollerle ve renklerle ayrıştırılırken buradan çözmüş olduğunuz bulmaca ile uzay geminize yeni ekipmanlar hazırlayabiliyorsunuz.

Bununla da yetinmeyen oyun aynı zamanda bu şekilde inşa edilmiş olan uzay gemilerine karşı yine aynı strateji ile savaşabiliyor. Eşleştirme mantığında birçok farklı saldırı seçeneğini gösteren semboller gösterdiklerini oyun içerisinde uygulayıp rakip savaş gemisine hasar veriyor. Size sunulan 4 farklı uzay aracı arasından 10 araçlı bir savaş filosu yaratabiliyorsunuz.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için tasarlanmış olan bu oyun bu türün meraklısı olan oyunseverler için tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.