Gönder

Gönder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HML Logistik Anonim Şirketi

Android tabanlı mobil cihazlarda çalışan Gönder mobil uygulaması, sipariş ve teslimat hizmetlerini sunan bir online alışveriş uygulamasıdır.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda kullanılabilen Gönder mobil uygulaması, günlük hayatın yoğun temposunda alışveriş için zaman harcamak istemeyen kullanıcıların işine yarayabilecek bir online alışveriş uygulamasıdır.

Gönder mobil uygulamasında kullanıcılara online sipariş ve teslimat hizmeti verilmektedir. Gönder servisiyle anlaşmalı olan mağazalardan Gönder mobil uygulamasına girerek ürün satın alabilirsiniz. Teslimat hizmetini de yine Gönder servisinin elemanları yapıyor. Ayrıca uygulama üzerinden ister kapıda ödeme ister online ödeme yapabilirsiniz. Nakit, kredi kartı ve banka kartı opsiyonlarıyla ödeme yapmanız mümkün. Üstelik istemediğiniz ürünlerin teslim edilmesi halinde de söz konusu ürünü teslim almayabilirsiniz. Bu durumda yalnızca teslim aldığınız kadar ürünün bedelini ödersiniz.

Gönder servisinin web sürümünden başlattığınız bir alışveriş listesini mobil uygulamadan da görebilir ve aynı listeye ekleme yapabilirsiniz. Gönder servisinde teslimat zamanını da uygun olduğunuz saat dilimine ayarlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz dur-al noktalarından ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. Son derece işlevli bir uygulama olan Gönder’i Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.