Google Phone

Google Phone

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,976
  • DOSYA BOYUTU 8.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Phone alternatif bir arama ve çağrı uygulamasıdır

Google Phone eğer telefonunuzun varsayılan arama arayüzü hoşunuza gitmiyorsa ve size kullanışlı gelmiyorsa oldukça hoşunuza gidecek bir uygulama. 

Google tarafından Android 6.0 Marshmallow ve üst versiyonlarını kullanan akıllı telefonlar için tasarlanmış bir uygulama olan Google Phone ya da Türkçe adıyla Telefon sahip olduğuy özelliklerle göz kamaştırmakta. Google Phone uygulamasının en dikkat çeken özelliği arama engelleme özelliği. Uygulamanın bu özelliğinden faydalanarak istenmeyen aramalar yapan numaralar için bir kara liste oluşturabilir ve onları engelleyebilirsiniz. Böylece reklam aramalarından ve sizi rahatsız eden insanlardan kurtulabilirsiniz.

Google Phone'un bir diğer kullanışlı özelliği arayan kimliği gösterme özelliği. Size bir çağrı geldiğinde çağrının kimden geldiğini görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulama firmalar için iletişim ve adres bilgileri gibi kullanışlı bilgileri de arama ekranına ekleyebilmekte.

Google Phone'un dikkat çeken bir diğer özelliği de yakındaki yerleri araştırıp size telefon numaralarını sunabilmesi. Bu sayede uygulama değiştirip adres ve telefon arama derdinden kurtulmaktasınız.