Google Spotlight Stories

Google Spotlight Stories

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 49
  • DOSYA BOYUTU 14.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Android için ücretsiz bir Google uygulaması olan Google Spotlight Stories ile şirketin gelecek planlarını takip edin.

Dijital ürünler konusunda yeni bir girişimde bulunan Google, bu kez sanat ve sinematiği animasyonlarla anlatan mobil eserler sergilediği bir proje yarattı. Google Spotlight Stories ismiyle çıkan bu çalışma daha önce denenmemiş yeni bir şey yaratıyor. Bazı kullanıcılara göre mobil bir sinema türünün yharatıldığını ve bu trendin yükseleceği iddia edilirken kimi taraf da uygulamanın aslında hiçbir işe yaramadığını iddia ediyor. Dolayısıyla karar sizin kararınız olacak.

360 derecelik açılarla izlediğiniz materyaller üzerinde oynamalar yapabileceğiniz görsellerden tutun mimari veya teknik projeleri yakından incelemenizi sağlayan bu uygulama mobil video izleme alışkanlıklarını bozacak gibi görünüyor. Bundan sonraki filmler için de yeni fragman çalışmaları getirmesi mümkün bu proje sınırlı bir içeriğe sahip olsa da yeni bir akıma sahne olma potansyeline sahip. Google bu projeyi özendirmek konusunda ihtiyaç duyacağı tüm kaynaklarını bulunduran büyük bir şirket.

Android telefon ve tablet için hazırlanmış bu ücretsiz uygulama Google'ın her zaman yapmayı sevdiği showcase çalışmalarından biri. Siz de bu trendleri yakından takip ediyorsanız uygulamayı kaçırmayın.