Google Street View

Google Street View

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,032
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Street View, dünyanın her yerine anında ulaşarak görüntülerine bakabileceğiniz Google'ın resmi Android harita uygulaması.

Google Street View, Google'ın kendi servisleri olan Google Maps ve Street View'i bir araya getiren oldukça başarılı ve güzel bir uygulamadır.

Street View'in malesef henüz Türkiye desteği bulunmadığı için uygulamayı kullanarak Türkiye ile ilgili yerlerin fotoğraflarına erişemiyorsunuz. buna rağmen dünyanın dört bir yanındaki en güzel ve önemli yerlerin fotoğraflarına ulabileceğiniz uygulama ile dünyayı keşfetme şansı yakalıyorsunuz.

Ayrıca yur dışı seyahatlerinizde uygulamayı kullanarak bulunduğunuz bölgedeki gezilip görülmesi gereken ve önem taşıyan yerlerin görüntülerine ulaşabiliyorsunuz.

Uygulama içerisindeki tüm görüntüler sokaklarda profesyonel kişiler tarafından çekilmiş olup, tüm çekimleri sokaklarda gerçekleştirilen Google Street View ile kendinizi adeta görüntülerine baktığınız yerde hissedebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederim. Ayrıca Google, Street View hizmetini sürekli geliştirmekte ve çok yakında Türkiye'de desteklenen ülkeler arasına girebilir.