Graffiti Ball

Graffiti Ball

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 84
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Backflip Studios

Graffiti Ball, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve oynanışı diğer bulmaca oyunlarına göre biraz daha ilginç olan Android uygulamasıdır.

Graffiti Ball, heyecanlı bir oyun yapısına sahip olan ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir Android uygulamasıdır. Oyunda yapmanız gereken şey oldukça basit. Size verilen topu bitiş noktasına götürmeniz gerekiyor. Fakat bölümler ilerledikçe bu topu bitiş noktasına ulaştırmak zorlaşıyor.

Topu bitiş noktasına götürebilmeniz için ona uygun yollar çizmeniz gerekiyor. Tabi bunu yaparken zamanı da dikkate almalısınız. Çünkü size verilen süre içerisinde yolu çizip topu bitiş noktasına götüremezseniz kaybetmiş oluyorsunuz. Fakat oynayacağınız bölümlerde yer alan ekstra zaman özellikleri üzerinden topu geçirerek kendinize fazladan zaman kazanıyorsunuz.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi ise, oyunda topu bitiş noktasına götürmek için tamamen istediğiniz yolu çizebilmenizdir. Sade ve düz şekiller ile topu bitiş noktasına götürebileceğiniz gibi, farklı ve renkli yollar yaparak topu bitiş noktasına götürebilirsiniz.

Oyunu 5 farklı şehir ve 100 bölüm içerisinde oynayacaksınız. Bulmaca oyunları oynamayı seviyorsanız, Graffiti Ball kesinlikle denemeniz gereken ücretsiz Android uygulamaları arasında yer almaktadır.

Oyun hakkında daha fazla fikire sahip olmak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.