Greenfish Icon Editor Pro

Greenfish Icon Editor Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,026
  • DOSYA BOYUTU 3.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Greenfish Corporation

Programlarınız ya da web siteleriniz için ikonlar hazırlamak istiyorsanız bu kolay ve gelişmiş programı kullanabilirsiniz.

İkonların programların en önemli parçalarından birisi olduğunu dikkate alırsak, hazırladığınız programlar için en güzel ikonları yaratmak istediğinizi tahmin edebiliriz. Aynı zamanda web sitelerinde de sık sık kullanılan güzel ikonların hazırlanması maalesef karmaşık fotoğraf ve resim düzenleme editörleri ile biraz zor bir hal alabiliyor. Bunu engellemek için hazırlanan Greenfish Icon Editor Pro uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor ve sadece ikon tasarlamak için hazırlanmış.

Uygulamanın arayüzü kompakt ve kolay kullanılır bir şekilde düzenlenmiş. Zorlanmadan tüm araçlara erişebileceğiniz programda ikonlarınızı tasarlarken renk seçeneklerinden tutun da boyutuna ve üzerindeki desenlere kadar herşeyi düzenleyebiliyorsunuz.

Bunun yanında katmanlı olarak çalışmanıza da izin veren uygulama, gelişmiş seçim araçları, piksel piksel düzenleme seçenekleri, filtreler ve anti aliasing özellikleri ile de dikkat çekiyor. Bilinen popüler resim formatlarında hazırladığınız ikonları kaydetmenize olanak tanıyan uygulama aynı zamanda bu formatları birbirine dönüştürmenize de olanak veriyor.

İkon hazırlamak isteyenlerin standart resim araçları yerine Greenfish Icon Editor Pro'yu kullanmaları hem vakitten kazanmalarını sağlayacaktır hem de daha kaliteli işler çıkmasına yardımcı olacaktır.