GTA 5 Nitro Mod

GTA 5 Nitro Mod

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,134
  • DOSYA BOYUTU 0.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PhK

GTA 5 Nitro Mod ücretsiz bir GTA 5 modudur

NOT: GTA 5 Nitro Mod resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu nedenle bu modu kullanmanız eğer GTA 5'in orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza neden olabilir. GTA 5 Nitro Mod'un kullanımından oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk kullanıcıya aittir. GTA 5 Nitro Mod'u yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ederiz.

GTA 5 Nitro Mod eğer GTA 5'in bilgisayar versiyonuna sahipseniz ve oyunu daha eğlenceli bir şekilde oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek ücretsiz bir GTA 5 modu.

NitroMod olarak da bilinen GTA 5 Nitro Mod oyunun tek kişilik senaryo modu düşünülerek geliştirilmiş bir moddur. Bu GTA 5 modu temel olarak oyunun tek kişilik senaryo moduna nitro öğesini ekliyor. Nitro özelliği araçlarınıza ekstra hız kazandıran bir özellik. Oyunda nitro açarak süper hızlara çıkabilir, daha kısa sürede varmak istediğiniz yerlere gidebilir veya rampalardan çılgın uçuşlar yapabilirsiniz. Bu özelliği GTA 5 Nitro Mod ile tek bir tuşa basarak aktifleştirebiliyorsunuz.

GTA 5 Nitro Mod'u kullanabilmek için bir başka GTA 5 modu olan Script Hook V'i yüklemiş olmanız gerekiyor. GTA 5 Nitro Mod'un yükleme adımları şu şekilde: