GTA 5 North Yankton Loader

GTA 5 North Yankton Loader

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 2,215
 • DOSYA BOYUTU 0.32 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici TacoDeBoss

GTA 5 North Yankton Loader ücretsiz bir GTA 5 modudur

NOT: GTA 5 North Yankton Loader resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu nedenle bu modu kullanmanız eğer GTA 5'in orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza neden olabilir. GTA 5 North Yankton Loader'In kullanımından oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk kullanıcıya aittir. GTA 5 North Yankton Loader'I yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ederiz.

GTA 5 North Yankton Loader eğer GTA 5'te oyunun başlangıcındaki haritaya dönmek isterseniz yararlanabileceğiniz ücretsiz bir GTA 5 modu.

Hatırlanacağı üzere GTA 5'te yeni oyuna başladığımızda oyun bir soygun bölümüyle açılıyordu. Kahramanlarımız bir bankaya sızıyor ve içerideki parayı alarak kaçmaya çalışıyordu. GTA 5'in hikayesinin geçtiği bölge olan Los Santos'un kuzeyinde yer alan karlarla kaplı bu haritanın adı North Yankton. Nedense oyunda ilerlediğimizde bu haritaya tekrar dönemiyorduk. İşte GTA 5 North Yankton Loader bu haritaya tekrar dönmenizi ve bölgede gezinti yapmanızı mümkün kılan bir GTA 5 modu.

GTA 5 North Yankton Loader aslında bir trainer gibi çalışıyor. Bu modu aktifleştirebilmeniz için Script Hook V moduna da sahip olmanız gerekiyor. GTA 5 North Yankton Loader ile North Yankton haritasını yükleyebiliyor ve sonrasında bu haritaya ışınlanabiliyorsunuz.

GTA 5 North Yankton Loader'ı çalıştırabilmek için şu adımları izlemeniz gerekiyor:

 • İlk olarak Script Hook V'i yükleyin. Bu GTA 5 modunu nasıl yükleyebileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:
  http://oyun.tamindir.com/script-hook-v/
 • İndirmiş olduğunuz GTA 5 North Yankton Loader arşiv dosyasını Winrar benzeri bir arşiv yöneticisiyle açarak arşiv içindeki NativeTrainer.asi dosyasını bilgisayarınızda GTA 5'in kurulu olduğu klasöre kopyalayın
 • Oyuna giriş yaptığınızda F4 tuşunu kullanarak Native Trainer'ı açın. Bu trainer arayüzünde Numpad üzerindeki 4, 6, 2, 8 tuşlarını kullanarak yönlendirme yapabilir, 5 ile seçim yapabilirsiniz. Menü üzerinden "North Yankton" seçeneğini seçin ve "Load" seçeneğini seçerek haritayı yükleyin
 • Trainer içerisindeki Teleport menüsünü kullanarak North Yankton'a ışınlanabilirsiniz