GTA 5 PUBG Modu

GTA 5 PUBG Modu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,702
  • DOSYA BOYUTU 16.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rockstar Games

Complex Control, GTA 5 için yapılmış Battle Royale modudur.

Complex Control, Grand Theft Auto 5 için üretilmiş bir Battle Royale modudur.

PlayerUnknown’s Battledrounds, geçtiğimiz yıl inanılmaz bir başarı yakalamış ve üst üste rekorlar kırarak, adından söz ettirmeyi başarmıştı. Toplam ve anlık olmak üzere Steam üzerindeki bütün rekorları eline geçiren PUBG, yakaladığı başarıyla birçok oyunu peşinden sürüklemiş ve onlarca Battle Royale moduna sahip oyun piyasaya sürülmüştü. Bu oyunların arasında katılan son yapım ise GTA 5 oldu.

Complex Control isimli modla birlikte GTA 5 oyuncularının Battle Royale deneyimi yaşayacaklarının altı çizilirken, oyuncuların bilgisayar platformunda Complex Control’ü indirip kurmalarının GTA 5 PUBG modu için yeterli olacağı söylenenler arasında yerini aldı.

GTA 5 Battle Royale modu için yapılması gerekenlerin oldukça basit olduğunu söyleyen yapımcılar, GTA 5 Mods adresinden modun indirildikten sonra oyun dosyalarının arasına atılmasıyla birlikte 70 kişilik Battle Royale modunun açılacağını dile getirdiler.

GTA 5 içerisinde 70 kişiyle birlikte gerçek bir PUBG deneyimi yaşamak için kesinlikle göz atılması gereken Complex Control’ü hemen yukarıdaki indir tuşuna basarak deneyebilirsiniz.