GTA 5 Space Mode

GTA 5 Space Mode

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,329
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GTS Devs

GTA 5 Space Mode, oyuna on bir farklı gezegen ve üç farklı uydu ekleyen, sizlere yeni hikaye görevleri de sunkayı başaran bir oyun modudur.

GTA 5 Space Mode, bilgisayar platformunda çalışabilen bir oyun modudur. 

GTA 5 Uzay Modu, diğer tüm oyun modlarında olduğu gibi birçok riski de beraberinde getirmektedir. Modlar resmi olarak yayınlanmadıkları için yaşanan herhangi bir sorundan üretici firma sorumlu tutulamayacağı gibi mod yapımcıları da buna dair garanti vermemektedirler. Bu sebeple mod indirirken bu tür riskleri göze almalı ve modu oyununuza bu bakış açısıyla kurmalısınız. 

Ocak 2017'den bu yana geliştirilmeye devam edilen ve oyuncuların karşısına devasa bir genişleme paketiyle çıkacak olan GTA Space Mode, bizleri yeryüzünden alarak karanlık uzaya götürecek ve orada gezegenler arasında seyahat yapmamızı sağlayacak. 

Modu kurmak için öncelikle OpenIV isimli paket açıcı uygulamayı kurmanız gerekiyor. Ardından mod dosyalarını OpenIV yardımıyla açıp, GTA 5 dosyalarının içine atmalı ve oyuna başlamalısınız. Oyuna ilk girdiğinizde herhangi bir değişillik fark etmeyeceksiniz; ancak haritada beliren yeni göreve gittiğinizde, karşınızda bir uzay istasyonu bulacak ve buradan aldığınız görevle birlikte semya doğru yükseleceksiniz. 

11 farklı gezegen, 3 gezegen uydusu ve hikaye görevleri sunan GTA 5 Space Mode, son zamanlarda gördüğümüz en büyük ve ayrıntılı modlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.