Günlük Burçlar

Günlük Burçlar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,395
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici mstfchelik

Günlük Burçlar ile günlük burç yorumlarınızı takip edebilirsiniz.

Eğer astrolojiye merak duyuyorsanız ve burçları yakından takip ediyorsanız Günlük Burçlar oldukça hoşunuza gidecek ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Burçları cebinize taşıyan uygulama ile burcunuz ile ilgili günlük burç yorumunu takip edebilmektesiniz. Uygulamanın sunduğu size özel burç yorumu bu alanda 10 yılı aşkındır deneyime sahip olan ve çeşitli araştırmalar yapmış uzman ekip tarafından hazırlanmaktadır. Türkçe olarak kullanabileceğiniz uygulama Almanca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca gibi ek dilleri de desteklemektedir.

Günlük Burçlar tarafından sunulan hizmet herhangi bir aylık ödeme gerektirmez ve herhangi bir zaman kısıtlamasına tabi değildir. Uygulama bildirimler yoluyla yeni günlük burç yorumunu size haber verir. Bu sayede güne burç yorumunuzu okuyarak başlayabilirsiniz. Günlük Burçlar'ın bir diğer kullanışlı yönü burcunuz ile ilgili gelişmeleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilmenize izin vermesidir. Bu sayede internet tarayıcınızı veya sosyal medya hizmetinin mobil uygulamasını açarak yüzlerce karakter yazı yazma derdinden kurtulmaktasınız.

Uygulama arayüzü sade ve kullanışlıdır. Her burç kendine özel bir simge ile temsil edilmektedir. Bu simgelere dokunarak diğer burçlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.