Hair Color Studio

Hair Color Studio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 53,971
  • DOSYA BOYUTU 15.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ModiFace

Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak saç renginizi değiştirmek için bu ücretsiz uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde saç renginiz üzerinde değişiklikler yapmak ve diğer renklerle nasıl görünebileceğinizi test etmek isterseniz kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi de Hair Color Studio ve bu işi en kolay ve hızlı yoldan gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. Uygulamanın sahip olduğu seçenekler pek çok kullanıcı için yeterli olacaktır ancak sıradışı renklerin Hair Color Studio'da bulunmadığını da baştan belirtmek gerekli.

Uygulamayı başlattıktan sonra kendi fotoğrafınızı hemen çekebilir ya da galerinizdeki fotoğraflardan bir tanesini kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra saç bölgeniz üzerinde ekrandan gerçekleştireceğiniz seçimler uygulamanın nerenin saçınız olduğunu anlamasını kolaylaştıracaktır. Bu sayede yirmiden fazla farklı saç rengi ve tonunu hemen fotoğrafınıza uygulayabilir ve mevcut olan karşılaştırma seçeneklerinden faydalanarak daha iyi mi yoksa kötü mü durduğunu anlayabilirsiniz.

Saç rengi ve tonlarının yanında renklerin ne kadar yoğun olacağını da belirleyebildiğiniz için oldukça fazla seçeneğiniz olduğunu söyleyebilirim. Fotoğrafınız üzerinde diğer saç renklerinin nasıl durduğunu gördükten sonra dilerseniz bu değişimi fotoğrafa kaydedebilir ve varolan sosyal paylaşım butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla ve ailenizle de paylaşabilirsiniz.

Sadece saç rengi değil, çeşitli filtreler ve dergi kapaklarını da kullanarak kendinizi bambaşka birisi haline getirebildiğiniz uygulama, eğlenceli stickerlar uygulamanıza da olanak tanıyor. Eğer saç renkleri denemeleri konusunda işe yarar bir uygulama arıyorsanız cihazınıza yüklemeyi kesinlikle unutmayın.