Half-Life: Threewave

Half-Life: Threewave

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,791
  • DOSYA BOYUTU 57.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Valve News Network

Half-Life ücretsiz bir Half Life modudur

Half-Life: Threewave yıllar önce çıkış yapan ve oyun dünyasında yeni bir çağ başlatan klasik FPS oyunu Half-Life için geliştirilmiş bir online oyun modu.

Half-Life: Threewave temel olarak oyuna Capture the Flag yani bayrak kapma yarışı oyun modunu eklemekte. Birçok farklı oyunda yer alan bu online oyun modunda takımlar halinde maçlara çıkan oyuncular temel olarak rakip takımın karargahından onların bayraklarını çalmaya ve kendi karargahlarına taşımaya çalışıyorlar. Bayrağı kendi karargahımıza taşırken bir yandan da diğer takımın bizim bayrağımızı çalmasını engellememiz gerekiyor. Eğer rakip takım bizim bayrağımıza sahip değilse ve biz de rakip takımın bayrağını kendi karargahımıza getirmişsek sayı yapıyoruz.

Half-Life: Threewave aslında ilk olarak Valve tarafından geliştirilmeye başlanmış bir proje. Bu oyun modunun izlerine 2003 yılında Vavle sunucularının hacklenmesi sırasında rastlanmış. Oyun dosyaları incelendikten sonra Half-Life: Threewave oyun modunun izleri bulunmuş; fakat bu mod ilk haliyle çalışır halde değilmiş. Aradan geçen yılların ardından oyuncular Half-Life: Threewave'i çalışır hale getirmeyi başarmışlar.

Half-Life: Threewave'i oynayabilmek için öncelikle bu sayfadan .rar formatlı arşiv dosyasını indirin. Sonrasında ise bu arşiv dosyasının içinden çıkan 2 farklı klasörü Half-Life'ın kurulu olduğu klasöre kopyalayın. Artık Half-Life: Threewave'i oynayabilirsiniz.